WYCIECZKI DO EC1 W ŁODZI I PŁOCKA

Podczas ferii zimowych zapraszamy uczestników zajęć stałych MDK na dwie wycieczki.

Dla dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 uczęszczają na zajęcia stałe w Młodzieżowym Domu Kultury wycieczki są nieodpłatne. Rada Rodziców pokrywa kwotę wycieczki.

ZAPISY w sekretariacie MDK. Warunkiem udziału w wycieczce jest złożenie wymaganych dokumentów do dnia 7.02.2023.

WYCIECZKA DO PŁOCKA

TERMIN: 15.02.2023 (środa)wyjazd spod MDK o godz. 7.30.

Dzieci wezmą udział w GRZE MIEJSKIEJ – Drużyna Bolka– będą poznawać najważniejsze i najciekawsze miejsca średniowiecznego Płocka. Przewodnicy przy pomocy średniowiecznych zabaw i opowieści przybliżają początki powstania grodu nad Wisłą i rolę Płocka, jako książęcego stołecznego miasta.

WARSZTATY EDUKACYJNE np.” Palce czy pędzel” lub ” Światło, kolor, witraż” w przestrzeni Muzeum Mazowieckiego w Płocku.

PRZERWA OBIADOWA (zupa, danie główne, napój).

WYCIECZKA DO ŁODZI

TERMIN: 22.02.2023 (środa)wyjazd spod MDK o godz. 7.30.

WIZYTA I WARSZTATY W EC1. Dzieci odwiedzą Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi, gdzie oprócz zwiedzania wystawy wezmą udział w warsztatach edukacyjnych np.” Ulica żywiołów” lub „Laboratorium”.

SPACER ULICĄ PIOTRKOWSKĄ – opowieści o znanych postaciach związanych z Łodzią.

WIZYTA I WARSZTATY W PAŁACU HERBSTA– dzieci zwiedzą wnętrza pałacu Matyldy i Edwarda Herbstów oraz wezmą udział w warsztatach edukacyjnych „Trzy razy sztuka” czy ” Uwaga uśmiech”.

PRZERWA OBIADOWA (zupa, danie główne, napój).

Wymagane dokumenty: