WARSZTATY SŁUCHOWISKOWE

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat na warsztaty z tworzenia słuchowiska. Będzie to fantastyczna przygoda, ukazująca dzieciom cały proces tworzenia produkcji audio.

Podczas pięciu spotkań opracujemy wspólnie wybrany tekst literacki, z podziałem na role. Popracujemy nad impostacją głosu, dykcją. Będzie to również doskonała okazja do pracy nad rolą. Zastanowimy się, co stanowi o atrakcyjności słuchowiska i jak sprawić, by było one ciekawe. W szóstym tygodniu przeniesiemy się do profesjonalnego studia nagraniowego, gdzie nagramy całość utworu, pod opieką realizatora dźwięku. Każdy z uczestników warsztatów otrzyma na zakończenie gotowe słuchowisko w formie elektronicznej. 

Warsztaty poprowadzi:

Martyna Szymańska– aktorka teatralna, aktorka dubbingowa, lektorka, a także reżyserka słuchowisk. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na rynku audio pracuje od 7 lat. Jej głos można usłyszeć w dubbingach bajek, filmów, w kinie, telewizji a także na platformach streamingowych np. Netflix. Przeczytała ponad 30 audiobooków dla EmpikGo. W jej portfolio znajdują się także słuchowiska, które zrealizowała tym razem jako reżyserka i producentka.

Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu po 2 godziny przez okres 5 tygodni. W szóstym tygodniu spotkamy się w studio nagraniowym by zrealizować przygotowany materiał.

Przesłuchania odbędą się we wrześniu. O dokładnym terminie będziemy informować.

Dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć w sekretariacie MDK.


Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

Przed nami coroczne wydarzenie plenerowe dla dzieci i młodzieży.Dyskutowaliśmy nad ...

Czytaj dalej...
Skip to content