WYNIKI V KONKURSU PIOSENKI DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWAJ, NIE ZIEWAJ”

WYNIKI KONKURSU STACJONARNEJ EDYCJI JESIENNEJ

Decyzją Jury w składzie:

– Aleksandra Kopp

– Jadwiga Małecka

przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I: uczniowie szkół podstawowych (klasy I – III)

Nagroda I: Maksymilian Kowalski i Alicja Balicka

Nagroda II: Marcelina Szkiłądź

Nagroda III: Natalia Kucharska

Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VI)

Nagroda I: Franciszek Jakub Kamiński i Kuba Maliszewski

Nagroda II: Julia Kowalczyk i Hania Mojecka

Nagroda III: Matylda Kalisz

Wyróżnienia:

– Izabela Radoch

– Oliwia Ziąbska

Kategoria III: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII – VIII)

Nagroda I: Julia Szarlińska i Lena Tendera

Nagroda II: Małgorzata Konieczna

Nagroda III: Kamila Sawicka

Wyróżnienia:

– Sebastian Seta

– Alicja Kilanowska

Kategoria IV: uczniowie szkół ponadpodstawowych (do 19 roku życia)

Nagroda I: Oliwia Fijałkowska

Nagroda II: Zosia Kowalska i Patrycja Nowak
• Nagroda III: Anna Lipowska

Kategoria V: zespoły wokalne (do 12 osób) bez podziału na grupy wiekowe

Nagroda I: Zespół wokalny – 3 uczennice z klasy IV

– Nina Zofia Sikorska

– Anna Barbara Sikorska

– Diana Knop

Nagroda II: Duet

– Natalia Murzynowska

– Emilia Gacparska

Nagroda III: Zespół wokalny REM

Wyróżnienia:

Ignacy Łabanowski i Jan Twarowski

– Zespół „Wesołe Nutki”

NAGRODA STAROSTY PRUSZKOWSKIEGO

Nagroda Starosty Pruszkowskiego została przyznana Lenie Tenderze (kategoria III, klasa VIII).

Dla przypomnienia poniżej zamieszczamy wyniki wiosennej edycji online.

WYNIKI KONKURSU WIOSENNEJ EDYCJI ONLINE

Decyzją Jury w składzie:

– Magdalena Buczek

– Aleksandra Kopp

– Jadwiga Małecka

przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

WYNIKI DLA I KATEGORII WIEKOWEJ KONKURSU:

I Miejsce: Barbara Matuszewska

II Miejsce: Zuzanna Orzeł

III Miejsce: Wojciech Dąbrowski i Ksawery Brzozowski

Wyróżnienia: Sonia Dąbska, Maria Rosłan, Katarzyna Blancard

WYNIKI DLA II KATEGORII WIEKOWEJ KONKURSU:

I Miejsce: Kuba Maliszewski

II Miejsce: Helena Chludzińska

III Miejsce: Hanna Mojecka

Wyróżnienia: Natalia Murzynowska, Matylda Kalisz, Joanna Paciorkiewicz

WYNIKI DLA III KATEGORII WIEKOWEJ KONKURSU:

I Miejsce: Helena Rzepińska

II Miejsce: Aleksandra Wojtowicz

III Miejsce: Adam Kowalczyk

Wyróżnienia: Karolina Stanio, Zuzanna Białecka, Max Prybylo

INFORMACJE O NAGRODACH

Laureaci oraz osoby wyróżnione w wiosennej, jak i jesiennej edycji V Konkursu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj”) otrzymają dyplomy oraz nagrody. Pamiątkowe dyplomy otrzymają też szkoły biorące udział w wydarzeniu.

Z uwagi na reżim sanitarny zapraszamy po indywidualny odbiór nagród do Sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie od 12 listopada 2020 roku (w godz. 8.00 – 16.00). W przypadku przejścia naszej placówki na zdalny tryb pracy nagrody zostaną wysłane pocztą lub doręczone kurierem.

Przeczytaj także:

ANKIETA

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w ankiecie badania potrzeb edukacyjnych ...

Czytaj dalej...
Skip to content