INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH NA ZAJĘCIA W MDK – DZIEŃ DZIECKA I ZAKOŃCZENIE ROKU

Szanowni Państwo,

zbliża się Dzień Dziecka, w związku z tym Rada Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury i Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza ufundowali dla naszych uczestniczek i uczestników zajęć pokazy Centrum Nauki Kopernik oraz poranek teatralny.

30 maja o 16:00 i 17:00 dzieci powyżej 3 roku życia (UWAGA! Nie dotyczy Akademii Malucha i zajęć gordonowskich) zapraszamy na pokazy Centrum Nauki Kopernik. Pokazy trwają 30 min. Pokazy odbędą się w sali widowiskowej MDK (poziom -1)

Grupy czwartkowe p. Magdaleny Buczek, p. Anny Juśkiewicz, p. Marioli Kaczorowskiej przychodzą na godz. 16:00,

grupy czwartkowe p. Agnieszki Sitek, p. Sebastiana Bieńka na 17:00.

Dzieci z zajęć prowadzonych w inne dni niż czwartek zgłaszają chęć przyjścia w sekretariacie (tel., mail, wizyta) do 27 maja. To ważne, ponieważ na każdy pokaz możemy zaprosić max. 70 dzieci. Dzieci w czasie pokazów są pod opieką naszego zespołu.

3 czerwca o godz. 11:00 zapraszamy dzieci z zajęć p. Aleksandry Tkaczyk i  p. Anny Baćmagi na poranek teatralny. W tym dniu odwołujemy Akademię Malucha. Zajęcia gordonowskie odbywają się bez zmian.

ZAKOŃCZENIE ROKU

  • 8 czerwca (sobota) 11:00, sala widowiskowa, poziom -1 – zakończenie dla grup teatralnych  p. Agnieszki Sitek
  • 13 czerwca (czwartek) 17:00, sala widowiskowa, poziom -1  – zakończenie dla dzieci uczęszczających na: logorytmikę, taniec (warsztaty taneczne, Pałacynki, balet), ceramikę, plastykę, Mądre Sowy, język angielski, język rosyjski, język polski, zajęcia naukowe, programowanie. W tej części nie uczestniczy grupa wokalna p. Magdaleny Buczek, ponieważ od 17:30 w sali rytmiki na parterze przygotowuje się do koncertu
  • 13 czerwca (czwartek) 18:30, sala widowiskowa, poziom -1  – zakończenie dla grupy wokalnej p. Magdaleny Buczek
  • 24 czerwca (poniedziałek) godz. 15:00, sala widowiskowa, poziom -1  – zakończenie dla dzieci uczęszczających na Akademię Malucha i zajęcia gordonowskie

Z wyrazami szacunku

Zespół Młodzieżowego Domu Kultury

Przeczytaj także:
Skip to content