43. KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”

Szanowni Państwo,

w tym roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 43. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka. Jest to konkurs z wieloletnią tradycją, który pobudza wrażliwość na piękno poezji oraz odkrywa młode talenty recytatorskie.

W Warszawskiej Syrence biorą udział uczniowie klas 0 – VIII szkoły podstawowej. Dzieci przechodzą przez kilka szczebli eliminacji – eliminacje szkolne, gminne, powiatowe, finałowe i są oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria: klasy 0-III,

II kategoria: klasy IV-VI

III kategoria: klasy VII-VIII

Ważne terminy:
Do 30 marca 2020 r. do godz. 12.00 czekamy na zgłoszenia, zaś przesłuchania odbędą się 2 kwietnia 2020 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie, ul. Kościuszki 41.
Przesłuchania finałowe 43. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka odbędą się w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ul. Elektoralnej 12 w  Warszawie,  18 i 19 kwietnia 2020 r.  Koncert Laureatów  – 25 kwietnia 2020 r. także w MIK.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajduję się w poniżej załączonych dokumentach do pobrania:
Załącznik nr 1:

Załącznik nr 2:

Załącznik nr 3:

Załącznik nr 4:

Załącznik nr 5:

Załącznik nr 6:

Załącznik nr 7:

Załącznik nr 8:

Materiały graficzne dotyczące wydarzenia są do pobrania ze strony: