WYNIKI PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO „DOTYKAM SZTUKI”

Szanowni Państwo,

z przyjemnością ogłaszamy wyniki Przeglądu Artystycznego z Malarstwa, Grafiki i Wzornictwa DOTYKAM SZTUKI pod honorowym patronatem Pana Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego.

Jury w składzie: Alina Dorada- Krawczyk, Anna Luiza Juśkiewicz, Anna Baćmaga

wyłoniło zwycięzców w następujących kategoriach.

Kategoria I: uczniowie szkół podstawowych klasy IV – VI

Miejsce I – Stella Pasternak (Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Pruszkowie)
Miejsce II – Milena Jakubczak (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie
Miejsce III – Zuzanna Mazurczak (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie)

Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych klasy VII – VIII

Miejsce I – Weronika Wrzos (ZSP im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi)
Miejsce II – ex aequo – Matylda Kalisz (ZSP im. Mikołaja Kopernika w Nowej Wsi) i Emilia Szafara (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie)
Miejsce III  ex aequo – Zuzanna Zielińska (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie)  i Monika Zimowska (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie)

Uroczyste wręczenie dyplomów i upominków laureatom Przeglądu Artystycznego z Malarstwa, Grafiki i Wzornictwa „Dotykam sztuki” odbędzie się 1 czerwca 2023 o godz. 18.45 na scenie Pałacyku Sokoła w Parku T. Kościuszki. Nagrodzone prace będą zaprezentowane w tym dniu na wystawie.

Serdecznie gratulujemy!!