VI KONKURS PIOSENKI DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWAJ, NIE ZIEWAJ”

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z powiatu pruszkowskiego do udziału w organizowanym przez nas VI Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj”, który został objęty honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego – Krzysztofa Rymuzy.

Konkurs kierowany jest do dzieci i młodzieży w następujących kategoriach wiekowych:

1. Kategoria I: uczniowie szkół podstawowych (klasy I – III)
  2. Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VI)
  3. Kategoria III: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII – VIII)
  4. Kategoria IV: uczniowie szkół ponadpodstawowych (do 19 roku życia)
  5. Kategoria V: zespoły wokalne (do 12 osób) bez podziału na grupy wiekowe

Harmonogram wydarzenia:

1. Dostarczanie zgłoszeń: do 1 kwietnia 2022 (piątek)
  2. Eliminacje w MDK: 7 kwietnia 2022 (czwartek) oraz 8 kwietnia 2022 (piątek),
    w godz. 9.00 – 12.00
  3. Koncert laureatów w MDK: 22 kwietnia 2022 (piątek), godz. 18.30

Uwagi:

• Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie (organizator wydarzenia) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w harmonogramie wydarzenia oraz występów.
  • O terminie przydziału dnia przesłuchań dla danego uczestnika/ grupy uczestników będziemy informować e-mailowo.

Regulamin oraz dokumenty w postaci formularzy do uzupełnienia znajdują się w załączonym pliku do pobrania:

Zespół Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie