„GEOMETRYCZNE WAZONY” – PRACA MIESIĄCA

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace w ramach kwietniowych „Kreatywnych Warsztatów Artystycznych”, zaangażowanie nauczycieli oraz opiekunów. Miło było nam obejrzeć jak dzieci przygotowują swoje twórcze prace artystyczne pełne oryginalnych pomysłów oraz bajecznie kolorowych barw na podstawie materiałów przekazanych przez nas nauczycielom do przeprowadzenia przez nich zajęć w formie zdalnej lub stacjonarnej.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prac dzieci zgłoszonych do udziału we wspomnianym projekcie edukacyjnym w zakładce „Galeria ” oraz ukazujących proces ich powstawania.

Z przyjemnością informujemy, że autorką pracy miesiąca „Geometryczne wazony” w ramach projektu edukacyjnego pn. „Kreatywne Warsztaty Artystyczne” została Hanna Bolek z Oddziału Przedszkolnego 0A przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej w Pruszkowie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy zwyciężczynię do Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie po odbiór nagrody oraz pamiątkowego dyplomu od 07 maja br. roku (w dni powszednie w godzinach pracy Sekretariatu od 8.00 do 16.00).

Zespół MDK w Pruszkowie

Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

W związku z organizowanym w dniu 06.06.2024 wydarzeniem plenerowym KRĘCIOŁY, ...

Czytaj dalej...
Skip to content