„ŚPIEWAJ, NIE ZIEWAJ” – WYNIKI ELIMINACJI

Szanowni Państwo,

w dniach 7, 8 oraz 11 kwietnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się eliminacje VI Konkursu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj” pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego.

Z przyjemnością ogłaszamy listę laureatów (kolejność przypadkowa):

• Lena Pawlak
  • Oliwier Sawicki
  • Kuba Maliszewski
  • Zuzanna Mieczkowska
  • Zespół „Wesołe Nutki”
  • Alina Basiuk
  • Julia Żółtowska
  • Antoni Ważny
  • Amelia Sapieha
  • Maja Tomaszewska
  • Alicja Wygralak
  • Anna Szczegodzińska
  • Bartosz Piotrowicz
  • Chór „Harmonie” – zespół wokalny: Filip Bogusz, Alexandra Dąbrowska, Lila Gajo, Bruno Gwizdała, Mikołaj Kot, Ula Wójcik
  • Magda Sienkiewicz

Szczegóły dotyczące otrzymanych miejsc przez poszczególne osoby zostaną ogłoszone podczas finału konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród oraz występ laureatów odbędzie się w dniu 22.04.2022 (piątek) o godz. 18:30 w Sali Kameralnej Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie. Na wydarzenie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami, rodzicami i nauczycielami oraz dyrektorów szkół.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie dzieci i młodzieży.

Zespół Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie

Przeczytaj także: