WYCIECZKA DLA DZIECI Z MDK

Drodzy rodzice!

Na dobry początek wakacji zapraszamy dzieci uczęszczające na zajęcia do MDK na wycieczkę autokarową do Łowicza oraz skansenu w Maurzycach.

Jednodniowa wycieczka autokarowa do Maurzyc i Łowicza jest wspaniałą okazją na odpoczynek po trudów nauki dla dzieci i młodzieży. Wyjazd do Łowickiego Parku Etnograficznego, który gromadzi zabytki architektury z terenu dawnego Księstwa Łowickiego (obszar współczesnych powiatów łowickiego i skierniewickiego) jest niezapomnianym przeżyciem. Znajduje się w nim bowiem ponad 40 obiektów wspaniałej kultury regionu, w większości z przełomu XIX i XX w. Park ukazuje dawane, ale zachowane w naturalnym stanie chaty i inne budynki łowickiej wsi, rozmieszczone w dwóch układach: starej wsi z owalną zabudową z centralnym placem wioskowym oraz nowej wsi z układem ulicznym.

W programie wycieczki: lekcja muzealna „Wycinanki łowickie”, zajęcia plastyczne, podczas których każdy uczestnik wykonuje samodzielnie element łowickiej wycinanki.

WAŻNE INFORMACJE

Zapisy od 15.06.2022- 24.06.2022 link tu https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=XBhWqp9Ke0itWTO0Xn0OhcJtZVMsLZ5Ar2auMmxoIgFUNzk1RURZN1JIUTdaNjdDWkFENUIwM0YzUi4u

Wycieczka jest bezpłatna.
Prosimy aby dziecko miało pieniądze na obiad, będzie możliwość zjedzenia po drodze.
Obowiązkowo rodzic musi wypełnić i podpisać zgodę na udział dziecka w wycieczce.

Zgoda do pobrania:

Zbiórka o 10.30 przy MDK
Wyjazd o 11.00
.00

Na wycieczkę dzieci zabierają:
– ubiór dostosowany do warunków pogodowych, czapka przeciwsłoneczna
– picie, ewentualnie drugie śniadanie
– pieniądze na obiad
– dobry humor
– zgodę rodzica na udział w wycieczce.

Klauzula informacyjna: