WYNIKI VIII KONKURSU PIOSENKI DZIECI I MŁODZIEŻY „ŚPIEWAJ, NIE ZIEWAJ”

Szanowni Państwo,

w dniu 15 kwietnia 2024. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie odbył się etap powiatowy VIII. Konkursu Piosenki Dzieci i Młodzieży „Śpiewaj, nie ziewaj” oraz etap wojewódzki. Gościliśmy dzieci i młodzież z Powiatu Pruszkowskiego, a także z Sochaczewa, Teresina, Warszawy, Ząbek, Lesznowoli, Konstancina Jeziornej.

Jury w składzie: Krzysztof Gerus, Dominika Wasilewska, Karol Bonawentura Mieliński przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

ETAP POWIATOWY:

Kategoria I: uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VI)

· miejsce I: Alicja Prokop – Szkoła Podstawowa nr 360 im. Polskich Noblistek w Warszawie

· miejsce II: Agata Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi w w Sochaczewie

· miejsce III: Natalia Kucharska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Pruszkowie

Wyróżnienie: Hanna Bokuń – ZSO im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie

Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII – VIII)

· miejsce I: Gabriela Waszczak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piastowie 

· miejsce II: Maja Pokwap – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Ząbkach

· miejsce III: Katarzyna Blancard – Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Podkowie Leśnej

Kategoria III: uczniowie szkół ponadpodstawowych

· miejsce I: Jakub Maliszewski – Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie

· miejsce II: Lena Świderska – Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie

Kategoria IV: zespoły wokalne

· miejsce I: duet Magda Sienkiewicz i Jakub Maliszewski – Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie

· miejsce II: Zespół Żółwiki – Szkoła Podstawowa im.11 listopada w Żółwinie

· miejsce III: Zespół wokalny Koła Muzycznego – Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie

Nagrodę Starosty Pruszkowskiego otrzymał Jakub Maliszewski z Liceum Ogólnokształcącego im. Tomasza Zana w Pruszkowie.

ETAP WÓJEWÓDZKI

Kategoria I: uczniowie szkół podstawowych (klasy IV – VI)

· miejsce I: Alicja Prokop – Szkoła Podstawowa nr 360 im. Polskich Noblistek w Warszawie

Kategoria II: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII – VIII)

· miejsce I: Gabriela Waszczak – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piastowie 

Kategoria III: uczniowie szkół ponadpodstawowych

· miejsce I: Jakub Maliszewski – Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie

Kategoria IV: zespoły wokalne

· Nagroda I: duet Magda Sienkiewicz i Jakub Maliszewski – Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w Pruszkowie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, laureatom gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy do naszej GALERII do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.


Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

Przed nami coroczne wydarzenie plenerowe dla dzieci i młodzieży.Dyskutowaliśmy nad ...

Czytaj dalej...
Skip to content