WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH 47. KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA”

W dniu 12 marca 2024r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 47. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” pod honorowym patronatem Pana Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego .

Na deskach naszej sceny mieliśmy przyjemność gościć laureatów etapu gminnego w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie Martyna Szymańska, Ewa Telega – Domalik oraz Remigiusz Jankowski podkreśliło, że w tym roku poziom uczestników był bardzo wysoki.

Młodym artystom, nagrody i dyplomy wręczyli Pan Krzysztof Rymuza Starosta Powiatu Pruszkowskiego, Pani Jolanta Dąbek Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, Pani Martyna Szymańska, Pani Ewa Telega oraz Pan Remigiusz Jankowski aktorzy.

Oto laureaci eliminacji powiatowych:

Kategoria pierwsza – klasy I-III:

1. Zuzanna Skowron
2. Gabriela Woreta
3. Dawid Siudej

Kategoria druga – klasy IV-VI:

1. Gustaw Bryłowski
2. Adrianna Justyńska
3. Zofia Podlasińska

Kategoria trzecia – klasy VII-VIII:

1. Antonina Rybczyńska
2. Paweł Żachowski
3. Nina Pełka

W tym roku jury przyznało wyróżnienia następującym uczestnikom konkursu:
1. Alicja Podpora
2. Julia Siudej

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a laureatom pierwszych miejsc życzymy powodzenia w etapie finałowym, który odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Do obejrzenia zdjęć z koncertu finałowego zapraszamy do naszej GALERII.