WARSZTATY WZORNICTWA – NABÓR NA ZAJĘCIA W CZERWCU

W związku z przedłużeniem zajęć artystycznych pt. „WZORNICTWO” w tym roku szkolnym do czerwca ogłaszamy nabór uzupełniający dzieci w wieku 10 -14 lat chętnych do udziału w cyklu 5 spotkań od 1.06.2021 do 29.06.2021 do grupy II w godz.18:10 – 19:40 (każde zajęcia trwają 90 minut).

Opis zajęć:

Podczas zajęć uczestnicy wykonując praktyczne zadania artystyczne będą zapoznawać się z etapami procesu powstawania wzorów. Program zakłada tworzenie prac poprzez przetwarzanie przeróżnych materiałów oraz przedmiotów z zastosowaniem rozmaitych ręcznych technik plastyczno-technicznych, programów graficznych i tabletów piórkowych przy jednoczesnym zgłębianiu wiedzy z zakresu designu, rozmów o sztuce, kreatywnych i nieszablonowych rozwiązaniach w świecie mody oraz architektury wnętrz.  Uczestnictwo w wieloetapowym procesie z zakresu nowoczesnego projektowania ma służyć wydobyciu z każdego potencjału twórczego, rozwojowi kreatywności, wyobraźni, umiejętności manualnych, a także poszerzeniu wiedzy z zakresu nowoczesnego projektowania i sztuki użytkowej.

Warsztaty są prowadzone w kameralnych grupach w Pracowni Komputerowej Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie.

Udział: bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!

Obowiązują zapisy:

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w cyklu 5 zajęć „WZORNICTWA” poprzez wypełnienie pisemnej deklaracji oraz złożenie kompletu dokumentów do Sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie.

DOKUMENTY:

Przeczytaj także:
Skip to content