„WARSZAWSKA SYRENKA” – WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH

Szanowni Państwo,

W dniu 21 marca 2023r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 46. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” pod honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego Krzysztofa Rymuzy.

Na deskach naszej sceny mieliśmy przyjemność gościć laureatów etapu gminnego w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: Aleksandra Magierecka, Aneta Jaworska i Piotr Bulcewicz, wyłoniło zwycięzców.

Z przyjemnością ogłaszamy werdykt jury etapu powiatowego w 46. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”:

Kategoria pierwsza – klasy I-III:

1. Gabriela Staniewska
2. Kacper Bombik
3. Katarzyna Wójcik

Kategoria druga – klasy IV-VI:

1. Lena Fornalczyk
2. Oliwia Gryz
3. Ksawery Brzozowski

Kategoria trzecia – klasy VII-VIII:

1. Dawid Nguyen Duc Trieu
2. Diana Fedorova
3. Joanna Paciorkiewicz

W tym roku jury przyznało wyróżnienia następującym uczestnikom konkursu:
1. Lena Branicka,
2. Maria Prybyło.

Laureaci etapu powiatowego którzy wezmą udział w Finale 46. Konkursu Recytatorskiego ”Warszawska Syrenka” to:

1. Gabriela Staniewska – klasy I-III
2. Lena Fornalczyk – klasy IV-VI
3. Dawid Nguyen Duc Trieu – VII-VIII

Laureaci pierwszych miejsc awansują do Finału 46. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka,
który odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury; Warszawa, ul. Elektoralna 12 w dniach 15 i 16 kwietnia 2023 r..

Serdecznie zapraszamy zwycięzców wraz z opiekunami i nauczycielami do Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie na występ laureatów etapu powiatowego 46. Konkursu Recytatorskiego ”Warszawska Syrenka” w dniu 28 marca 2023r.  na godz. 10:00 do sali widowiskowej w MDK.
Nastąpi uroczyste rozdanie nagród połączone z występem laureatów.

Dziękujemy za udział każdemu uczestnikowi i gratulujemy zwycięzcom tego etapu przesłuchań.