„UPCYKLINGOWE RZEŹBY „- PRACA MIESIĄCA

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane prace w ramach kwietniowych „Kreatywnych Warsztatów Artystycznych”, zaangażowanie nauczycieli oraz opiekunów. Miło było nam obejrzeć jak dzieci przygotowują swoje twórcze prace artystyczne pełne oryginalnych pomysłów oraz bajecznie kolorowych barw na podstawie materiałów przekazanych przez nas nauczycielom do przeprowadzenia przez nich zajęć w formie zdalnej lub stacjonarnej.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii prac dzieci zgłoszonych do udziału we wspomnianym projekcie edukacyjnym w zakładce „Galeria ” oraz ukazujących proces ich powstawania.

Z przyjemnością informujemy, że autorką pracy miesiąca „Geometryczne wazony” w ramach projektu edukacyjnego pn. „Kreatywne Warsztaty Artystyczne” został Michał Skóra z Oddziału Przedszkolnego przy szkole Podstawowej nr 4 im. Bohaterów spod Darnicy w Piastowie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy zwycięzcę do Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie po odbiór nagrody oraz pamiątkowego dyplomu od 07 czerwca br. roku (w dni powszednie w godzinach pracy Sekretariatu od 8.00 do 16.00).

Zespół MDK w Pruszkowie

Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

W związku z organizowanym w dniu 06.06.2024 wydarzeniem plenerowym KRĘCIOŁY, ...

Czytaj dalej...
Skip to content