„PAMIĄTKI Z KRAKOWA” – SPEKTAKL

Rada Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie zaprasza 17 marca na spektakl pt. ” Pamiątki z Krakowa”. Przedstawienie przeznaczone jest dla wychowanków MDK. Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania w sekretariacie placówki od 11 marca (do wyczerpania) od godziny 15:00.

Zgodnie z opisem przysłanym przez Agencję Artystyczną GALANA jest to przedstawienie pełne humoru i muzyki, by w magiczny sposób zabrać widzów do Królewskiego Miasta Krakowa i wywołać radość, wzruszenie, a także uczucia  patriotyczne.

„Przedstawienie jest wypełnione historiami, związanymi z naszym pięknym Krakowem, z jego wspaniałymi zabytkami oraz ciekawymi miejscami. Krakowskie spotkanie zostało bogato oprawione muzycznie, więc przewidujemy wspólne, radosne śpiewanie. Mamy też nadzieję, że nogi poniosą publiczność do tańca.

Fabuła spektaklu:

Goście Leszka i Marysi, zapomnieli pamiątek, które kupili podczas zwiedzania Krakowa i odjechali pociągiem w swoje strony na Podhalu. Bohaterowie spektaklu wspominają ich wizytę, śmieszne teksty wujka i cioci oraz zabawne sytuacje. Leszek i Marysia przekazują przy tym ciekawostki o Krakowie, śpiewają krakowskie piosenki i zapraszają publiczność do wspólnej zabawy.

Wykorzystane utwory:

„Hej, od Krakowa jadę”, „Przyleciał ptaszek z Krakowa”, „Czerwone jagody”, „Hej sokoły”, „Jak długo w sercach naszych”, „Płynie Wisła, płynie” i inne.”

Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj także:

ANKIETA

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w ankiecie badania potrzeb edukacyjnych ...

Czytaj dalej...
Skip to content