KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Zapraszamy serdecznie nauczycieli klas I – VIII szkół podstawowych z Powiatu Pruszkowskiego do zapisu swoich uczniów na KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE w maju br. Tym razem wykonamy wiosenne kolaże.

Celem zajęć jest kształcenie u dzieci i młodzieży nie tylko zdolności manualnych, wyobraźni, kreatywności, postrzegania przestrzennego, ale również nauka dobrej organizacji, samodzielności, pracy w zespole oraz wspieranie procesu logicznego myślenia. Wychodzimy z założenia, że poprzez aktywne odkrywanie oraz rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin sztuki uczniowie otrzymają porcję solidnej wiedzy jednocześnie wspaniale bawiąc się.

Część praktyczna warsztatów będzie poprzedzona prezentacją tematyczną.

Terminy warsztatów:

– 22.05.2023 (poniedziałek) – godz. 10.00 – 11.30

– 29.05.2023 (poniedziałek) – godz. 10.00 – 11.30

Czas trwania warsztatu: 90 minut

Instruktor prowadzący warsztaty: Anna Baćmaga

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy serdecznie!!!

REGULAMIN ZAPISÓW

► Informujemy, że każdy z podanych terminów warsztatów dotyczy uczestnictwa jednej klasy.
► O zapisie decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszenia elektronicznego, więc pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy. Czekajcie na potwierdzenie uczestnictwa i ruszajcie na twórczą wycieczkę wraz ze swoimi uczniami do Młodzieżowego Domu Kultury im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co trzeba zrobić, żeby zapisać klasę na warsztaty?
► Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie i wysłanie jego skanu na adres e-mail: abacmaga@mdkpruszkow.pl

► Formularz zgłoszeniowy w wersji papierowej wraz ze zgodami rodziców/opiekunów prawnych należy dostarczyć najpóźniej w dniu zajęć do Sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie.

Kto może zapisać klasę do udziału w warsztatach?
► Zapisu klasy na warsztaty może dokonać wyłącznie nauczyciel klasy, której dotyczy udział w Kreatywnych Warsztatach Artystycznych.

Czy można zgłosić uczestnictwo klasy w warsztatach telefonicznie?
► Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.

DOKUMENTY:

1. Regulamin warsztatów „Wiosenne kolaże” w ramach projektu edukacyjnego „Kreatywne Warsztaty Artystyczne” w roku szkolnym 2022/2023

2. Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział w „Kreatywnych Warsztatach Artystycznych” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie

3. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Wiosenne kolaże”
w dniu 22.05.2023 (poniedziałek, godz. 10.00 – 11.30)

4. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Wiosenne kolaże”
w dniu 29.05.2023 (poniedziałek, godz. 10.00 – 11.30)

Powyższe dokumenty do pobrania poniżej: