KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE WE WRZEŚNIU 2019

Z okazji 45 urodzin Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie zapraszamy grupy zorganizowane (klasy I – VIII szkoły podstawowej) na pierwsze w tym roku szkolnym Kreatywne Warsztaty Artystyczne pod tytułem „Malownicze zegary”. Tym razem tematem przewodnim twórczych aktywności będzie wykonanie pracy artystycznej z różnego rodzaju materiałów plastycznych oraz wtórnych. Część praktyczna zajęć będzie poprzedzona prezentacją o zegarach.

Celem zajęć jest kształcenie u dzieci i młodzieży nie tylko zdolności manualnych, wyobraźni, kreatywności, postrzegania przestrzennego, ale również nauka dobrej organizacji, samodzielności, pracy w zespole oraz wspieranie procesu logicznego myślenia. Wychodzimy z założenia, że poprzez aktywne odkrywanie i rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin sztuki uczniowie otrzymają porcję solidnej wiedzy jednocześnie wspaniale bawiąc się.

Czas trwania warsztatu: 90 minut

Instruktor prowadzący warsztaty: Anna Baćmaga

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy serdecznie!!!

Regulamin zapisów

Informujemy, że każdy z podanych terminów warsztatów dotyczy uczestnictwa jednej klasy liczącej maksymalnie 25 osób pod opieką nauczyciela,

Najczęściej zadawane pytania:

Co trzeba zrobić, żeby zapisać klasę na warsztaty?

► Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie i wysłanie go na adres e-mail: abacmaga@mdkpruszkow.pl

► Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.

► O zapisie decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszenia elektronicznego, więc pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy. Czekajcie na potwierdzenie uczestnictwa i ruszajcie na twórczą wycieczkę wraz ze swoimi uczniami do pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie. 

Formularze zgłoszeniowe

1. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Malownicze zegary ” w dniu 19.09.2019 (czwartek, godz. 9.30 – 11.00)

2. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Malownicze zegary ” w dniu 20.09.2019 (piątek, godz. 11.30 – 13.00)

3. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Malownicze zegary ” w dniu 26.09.2019 (czwartek, godz. 9.30 – 11.00)

4. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Malownicze zegary ” w dniu 27.09.2019 (piątek, godz. 11.30 – 13.00)

Czy zajęcia są odpłatne?

Udział uczniów w Kreatywnych Warsztatach Artystycznych jest bezpłatny. Będziemy jednak bardzo wdzięczni jeżeli klasa w zamian za uczestnictwo w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie przyniesie materiały plastyczne (takie jak np. ryza papieru, bloki techniczne, flamastry, kredki plastelinę itp.)

Zapraszamy serdecznie!

Przeczytaj także:
Skip to content