KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE W LISTOPADZIE 2019

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego co rok w dniu 25 listopada zapraszamy grupy zorganizowane (klasy I – VIII szkoły podstawowej) na trzecie w tym roku szkolnym Kreatywne Warsztaty Artystyczne pod tytułem „Eko-torby”. W działaniach twórczych uczestnicy wykorzystają m.in. farby, ścinki materiałów, rozmaite papiery oraz różnorodne przedmioty. W efekcie powstaną kolorowe torby wielorazowego użytku do praktycznego użytkowania. Część praktyczna zajęć będzie poprzedzona prezentacją tematyczną.

Celem zajęć jest kształcenie u dzieci i młodzieży nie tylko zdolności manualnych, wyobraźni, kreatywności, postrzegania przestrzennego, ale również nauka dobrej organizacji, samodzielności, pracy w zespole oraz wspieranie procesu logicznego myślenia. Wychodzimy z założenia, że poprzez aktywne odkrywanie i rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin sztuki uczniowie otrzymają porcję solidnej wiedzy jednocześnie wspaniale bawiąc się.

Czas trwania warsztatu: 90 minut

Instruktor prowadzący warsztaty: Anna Baćmaga

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy serdecznie!!!

Regulamin zapisów

Informujemy, że każdy z podanych terminów warsztatów dotyczy uczestnictwa jednej klasy liczącej maksymalnie 25 osób pod opieką nauczyciela.
Uwaga: Dana klasa może uczestniczyć w Kreatywnych Warsztatach Artystycznych jeden raz w całym roku szkolnym 2019/2020.

Najczęściej zadawane pytania:

Co trzeba zrobić, żeby zapisać klasę na warsztaty?

► Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie i wysłanie go na adres e-mail: abacmaga@mdkpruszkow.pl

► Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.

► O zapisie decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszenia elektronicznego, więc pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy. Czekajcie na potwierdzenie uczestnictwa i ruszajcie na twórczą wycieczkę wraz ze swoimi uczniami do pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie.

Formularze zgłoszeniowe

1. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Eko-torby” w dniu 4.11.2019 (poniedziałek, godz. 9.00 – 10.30)

2. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Eko-torby” w dniu 20.11.2019 (środa, godz. 9.00 – 10.30)

3. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Eko-torby” w dniu 22.11.2019 (piątek, godz. 11.00 – 12.30)

4Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Eko-torby” w dniu 25.11.2019 (poniedziałek, godz. 11.00 – 12.30)

Czy zajęcia są odpłatne?

Udział uczniów w Kreatywnych Warsztatach Artystycznych jest bezpłatny. Będziemy jednak bardzo wdzięczni jeżeli klasa w zamian za uczestnictwo w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie przyniesie materiały plastyczne (takie jak np. ryza papieru, bloki techniczne, flamastry, kredki plastelinę itp.)

Zapraszamy serdecznie!