ZAJĘCIA TEATRALNE „ZABAWA W TEATR” – brak miejsc

Informujemy, że nie mamy już wolnych miejsc na te zajęcia.

Udział w zajęciach teatralnych umożliwia emocjonalny rozwój dziecka. Pozwala poznawać siebie, pomaga wyrabiać umiejętność wywoływania emocji i radzenia sobie z nimi. Pozwala odkryć inny świat, znaleźć motywację do poszukiwania kreatywnych rozwiązań, rozwija wiarę w siebie. Ułatwia prezentację przed większym audytorium, poprawia świadomość artykulacji i poprawność wypowiedzi w życiu codziennym. Głównym celem zajęć teatralnych jest wspomaganie rozwoju młodego człowieka, dokonywanie w nim pozytywnych zmian, uwrażliwianie go na potrzeby otaczającego świata oraz przygotowanie go do aktywnego udziału w życiu kulturalnym.

Zajęcia teatralne w grupie „ZABAWA W TEATR” są przeznaczone dla najmłodszych. W wesołej atmosferze zabawy, uczestnicy przygotują wiele inscenizacji, prezentowanych na scenie MDK i nie tylko. Mali aktorzy uczą się głośno wypowiadać, pracować w grupie i zapominać o tremie. To przydaje się nie tylko na scenie, ale i w życiu codziennym.

GRUPA „ZABAWA W TEATR”

wtorek i czwartek 15:00 – 16:30

(grupa dla dzieci 6 – 8 lat)

wtorki – sala w LO im. T. Zana