Wychowawca i kierownik w czasie „Powiatowego lata” –  półkolonii letnich w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie.

Terminy: Turnus I 25.06 – 29.06, Turnus II 02.07 – 06.07,  Turnus III  16.07 – 20.07,  Turnus IV  23.07 – 27.07, Turnus V   06.08 – 10.08, Turnus VI  20.08 – 24.08.

Godziny pracy: od 8.30 do 17.00 (poniedziałek – zajęcia stacjonarne w Pruszkowie, wtorek – piątek wycieczki do 50 km od Pruszkowa).

Jakich osób szukamy?

* Wychowawców kolonijnych i kierowników wypoczynku

* Posiadających niezbędne kwalifikacje – zaświadczenie o ukończonym kursie wychowawcy, kierownika lub inne zgodne z wymogami MEN, zaświadczenie lekarskie, zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności

* Lubiących pracę z dziećmi

* Kreatywnych inspiratorów

* Potrafiących pracować w zespole

* Odpowiedzialnych

* Punktualnych

Oferujemy:

* Umowę cywilnoprawną

* Lunch

* Spotkanie integracyjne dla osób wyłonionych w procesie rekrutacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV podpisanego nazwisko_imię.pdf w tytule wiadomości wpisując POWIATOWE LATO_WYCHOWAWCA lub POWIATOWE LATO_KIEROWNIK  na adres: dyrektor@mdkpruszkow.pl  w treści wiadomości prosimy o wskazanie możliwych turnusów oraz oczekiwanego wynagrodzenia brutto.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016, poz. 922 tj.)”.

Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia 2018 r. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.