WARSZTATY WZORNICTWA

Zapraszamy serdecznie uczniów w wieku 10 – 14 lat na warsztaty wzornictwa, podczas których uczestnicy wykonując praktyczne zadania artystyczne będą zapoznawać się z etapami procesu powstawania wzorów. Program zakłada tworzenie prac poprzez przetwarzanie przeróżnych materiałów oraz przedmiotów z zastosowaniem rozmaitych ręcznych technik plastyczno-technicznych, programów graficznych i tabletów piórkowych przy jednoczesnym zgłębianiu wiedzy z zakresu designu, rozmów o sztuce, kreatywnych i nieszablonowych rozwiązaniach w świecie mody oraz architektury wnętrz.  Uczestnictwo w wieloetapowym procesie z zakresu nowoczesnego projektowania ma służyć wydobyciu z każdego potencjału twórczego, rozwojowi kreatywności, wyobraźni, umiejętności manualnych, a także poszerzeniu wiedzy z zakresu nowoczesnego projektowania i sztuki użytkowej.

Warsztaty będą prowadzone w kameralnej grupie w ramach pilotażowego projektu edukacyjnego przez okres 2 miesięcy (od 6 kwietnia do 25 maja br.)

we wtorki w godz. 16.30 – 18.00 (90 minut) w Pracowni Komputerowej Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie.

Udział: bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!

Obowiązują zapisy:

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w warsztatach do 31 marca 2021 r. poprzez wypełnienie pisemnej deklaracji oraz złożenie kompletu dokumentów do Sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie.

Warsztaty ruszają od 6 kwietnia. Potwierdzenie przyjęcia otrzymają Państwo 1 kwietnia 2021 r.

DOKUMENTY:

Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

W związku z organizowanym w dniu 06.06.2024 wydarzeniem plenerowym KRĘCIOŁY, ...

Czytaj dalej...
Skip to content