„WARSZAWSKA SYRENKA” – WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH

Szanowni Państwo,

W dniu 22 marca w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 45. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Na deskach naszej sceny mieliśmy przyjemność gościć laureatów etapu gminnego w czterech kategoriach wiekowych.

Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców etapu powiatowego 45. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria I (sześciolatki) – Pola Prus

Kategoria II (uczniowie szkół podstawowych z klas I – III) – Natalia Kucharska

Kategoria III (uczniowie szkół podstawowych z klas IV – VI) – Lena Fornalczyk

Kategoria IV (uczniowie szkół podstawowych z klas VII – VIII) – Julian Niedbała

Zwycięzcy poszczególnych kategorii awansują do Finału 45. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, który odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury; Warszawa, ul. Elektoralna 12 w dniach 9 i 10 kwietnia 2022 r.

W związku z tym, że poziom tegorocznych eliminacji był bardzo wysoki i wyrównany, Pani Jolanta Dąbek – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie, zdecydowała o przyznaniu 5 Nagród Dyrektora następującym osobom:

Małgorzacie Kuczyńskiej, Katarzynie Wójcik, Nikoli Kuśmierzak, Klarze Skóreckiej i Antoninie Krylik.

Serdecznie zapraszamy wszystkich organizatorów etapów gminnych oraz uczestników 45. eliminacji powiatowych wraz z opiekunami i nauczycielami do Młodzieżowego Domu Kultury w Pruszkowie, 7 kwietnia br., godz. 13.30 na rozdanie nagród, słodki poczęstunek a nade wszystko prezentację laureatów. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy.

Dziękujemy za udział każdemu uczestnikowi i gratulujemy zwycięzcom tego etapu przesłuchań.

Zespół MDK