SEMINARIUM KOŃCZĄCE REALIZACJĘ INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ „PRACOWNIA KULTURY”.

6 czerwca 2023r. odbyło się seminarium kończące realizację innowacji pedagogicznej „PRACOWNIA KULTURY”.
W ramach seminarium dwa referaty wygłosili: Pani prof. dr hab. Anna Wiłkomirska, prodziekan Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego pt. „Wartości współczesnej młodzieży” oraz
Pan dr hab. Jan Rutkowski pt. „Czy młodzi ludzie są coraz bardziej nieszczęśliwi?” również z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.
Wydarzeniem towarzyszącym był koncert ANEW w wykonaniu Neyly Neyh z zespołem.

Dziękujemy za wzięcie udziału w projekcie przedstawicielom Starostwa Pruszkowskiego, Dyrektorom Szkół, Uczennicom i Uczniom oraz Nauczycielom z LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie, LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie, a w szczególności wszystkim wykładowcom z Wydziału Pedagogicznego i Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz z Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Specjalne podziękowania kierujemy do Pana dr hab. Jana Rutkowskiego za koordynację naukową innowacji. A także do Pani Agnieszki Kuźmińskiej za pomoc w pozyskaniu jednostki naukowej oraz opiekę nad przebiegiem całego przedsięwzięcia.

Chcemy jeszcze szczególnie podkreślić udział młodzieży w projekcie, która wykazała się zainteresowaniem, inteligencją, kulturą osobistą i umiejętnościami prowadzenia dyskusji na poziomie naukowym. To bardzo ważne, gdyż projekt został stworzony specjalnie z myślą o młodzieży.

Wczorajsze seminarium było wydarzeniem kończącym innowację pedagogiczną.

Jednocześnie Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie planuje dalsze działania w ramach „Pracowni kultury.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.

Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

Przed nami coroczne wydarzenie plenerowe dla dzieci i młodzieży.Dyskutowaliśmy nad ...

Czytaj dalej...
Skip to content