NOWE ZAJĘCIA – AKADEMIA MŁODEGO TWÓRCY

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nowe zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury – AKADEMIA MŁODEGO TWÓRCY.

Zajęcia skierowane do dzieci w wieku 5-8 lat, gdzie głównym celem jest nauka poprzez zabawę. Zajęcia ogólnorozwojowe mają wspierać rozwój społeczno-emocjonalny, poznawczy, ruchowy, słowno-muzyczny dzieci a także rozwój motoryki małej i dużej. Zajęcia ukierunkowane na indywidualne predyspozycje uczestnika. Prowadzane będą w każdy czwartek w dwóch grupach wiekowych:

I grupa: dzieci w wieku 5-6 lat – zajęcia w godzinach 15:30-16:20 (6 osób)

II grupa: dzieci w wieku 7-8 lat – zajęcia w godzinach 16:30-17:20 (6 osób)

W Akademii Młodego Twórcy dzieci znajdą czas na naukę, zabawę, rozmowę, malowanie, rysowanie i spotkania z książką. Podczas zajęć będziemy bawić się w teatr, odgrywamy scenki, poznajemy nowe książki i wierszyki, poznamy różne metody na aktywne spędzanie czasu. Nie zabraknie kreatywnych zadań plastycznych, manualnych, zabaw muzycznych i ruchowych. Będziemy rozwijać twórczość, wyobraźnię i pracować nad emocjami.

Zapisy na zajęcia od 21.04.2021 do 28.04.2021

Pierwsze zajęcia ruszają 6 maja 2021r.

Kandydaci nie uczęszczający na zajęcia w MDK składają deklarację uczestnictwa dostępną pod linkiem: