KREATYWNE WARSZTATY ARTYSTYCZNE W CZERWCU 2019

Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska w dniach: 5.06.2019 oraz 12.06.2019 zapraszamy grupy zorganizowane (klasy I – VI szkoły podstawowej) na ostatnie w tym roku szkolnym Kreatywne Warsztaty Artystyczne pod tytułem „Wisząca dekoracja upcyklingowa – aranżowanie wnętrz przy wykorzystaniu materiałów wtórnych”. Tym razem tematem przewodnim twórczych aktywności będzie wykonanie ozdób z różnego rodzaju materiałów: piankowych korali, sznurków, papieru, tektury oraz gazet i plastikowych korków. Część praktyczna warsztatów będzie poprzedzona prezentacją o upcyklingu, czyli twórczym wykorzystaniu odpadów. Celem warsztatów jest kształcenie u dzieci nie tylko zdolności manualnych, wyobraźni, kreatywności, postrzegania przestrzennego, ale również nauka dobrej organizacji, samodzielności, pracy w zespole oraz wspieranie procesu logicznego myślenia. Wychodzimy z założenia, że poprzez aktywne odkrywanie i rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin sztuki uczniowie otrzymają porcję solidnej wiedzy jednocześnie wspaniale bawiąc się.

Czas trwania warsztatu: 90 minut (w godz. 10.00 – 11.30)

Instruktor prowadzący warsztaty: Anna Baćmaga

Liczba miejsc ograniczona!!! Zapraszamy serdecznie!!!

Regulamin zapisów

Informujemy, że każdy z podanych terminów warsztatów dotyczy uczestnictwa jednej klasy liczącej maksymalnie 25 osób pod opieką nauczyciela, która nie brała wcześniej udziału w innych zajęciach edukacyjnych z cyklu „Kreatywnych Warsztatów Artystycznych” w roku szkolnych 2018/2019.

Co trzeba zrobić, żeby zapisać klasę na warsztaty?

Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie i wysłanie go na adres e-mail: abacmaga@mdkpruszkow.pl

Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie. O zapisie decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszenia elektronicznego, więc pamiętajcie, że kto pierwszy, ten lepszy. Czekajcie na potwierdzenie uczestnictwa i ruszajcie na twórczą wycieczkę wraz ze swoimi uczniami do pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie. 

Formularze zgłoszeniowe:

1. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Wisząca dekoracja upcyklingowa – aranżowanie wnętrz przy wykorzystaniu materiałów wtórnych” w dniu 5.06.2019:

2. Formularz zgłoszeniowy na warsztaty pt. „Wisząca dekoracja upcyklingowa – aranżowanie wnętrz przy wykorzystaniu materiałów wtórnych” w dniu 12.06.2019:

Przeczytaj także:

KRĘCIOŁY

W związku z organizowanym w dniu 06.06.2024 wydarzeniem plenerowym KRĘCIOŁY, ...

Czytaj dalej...
Skip to content