FERIE ZIMOWE 2023 W MDK

Tegoroczne ferie zimowe w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie upłyną pod znakiem doskonałej zabawy, śmiechu i kreatywności. Zaplanowaliśmy zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Pruszkowskiego, które spędzają ten czas w mieście. Czekać na was będą liczne atrakcje: zajęcia wzornictwa, grafiki, pokazy filmowe, spektakle teatralne i nie tylko.

Zajęcia dodatkowe odbywać będą się w następujące dni tygodnia: poniedziałek – wtorek oraz czwartek – piątek. Wszystkie zajęcia mają formę warsztatów, dedykowane są dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia.

Koszt za jeden tydzień zajęć dodatkowych w okresie ferii zimowych wynosi 55,00 zł/osoba.
Zgłoszenia należy dostarczyć do MDK w Pruszkowie ul. Kościuszki 41 (sekretariat) do dnia 3 lutego 2023r. do godz. 18:00. Można zapisać dziecko na jeden tydzień lub dwa. Wpłaty za zajęcia należy dokonać do dnia 7 lutego 2023r, na Nr konta SANTANDER 18 1090 1056 0000 0001 4821 9019. W tytule należy podać Imię i nazwisko dziecka, ferie.

Nie ma możliwości zwrotu opłaty za zajęcia.

Dokumenty do złożenia:

Dowód wpłaty – wydruk

Poniżej regulamin i grafik do zapoznania się.

W każdą środę ferii zimowych zaplanowaliśmy jednodniowe wycieczki krajoznawcze.

Dla dzieci, które w roku szkolnym 2022/2023 uczęszczają na zajęcia stałe w Młodzieżowym Domu Kultury – wycieczki są nieodpłatne. Dzieci uczęszczające w bieżącym roku szkolnym na zajęcia stałe do placówki mają pierwszeństwo do udziału w wycieczkach.

Dla dzieci, które nie są wychowankami naszej palcówki, a chciałby wziąć udział w wycieczce w sytuacji gdy będą wolne miejsca to koszt :

– 15.02.2023r. – wycieczka do Płocka – koszt 160,00 zł/osoba

– 22.02.2023r. – wycieczka do Łodzi – koszt 175,00 zł/osoba.

Nr konta podamy w sytuacji jak dziecko będzie jechało na wycieczkę.

Nie ma możliwości zwrotu opłat za wycieczki.

Dokumenty do złożenia:

Dowód wpłaty do okazania – dotyczy dzieci spoza placówki

Informacje dotyczące wycieczek znajdują się na stronie głównej w aktualnościach.