45. KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA” – ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie jest organizatorem powiatowych eliminacji 45. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, które zostały objęte honorowym patronatem Starosty Pruszkowskiego. Organizatorem etapów niższego rzędu są gminne ośrodki kultury.

Eliminacje powiatowe odbędą się w formie stacjonarnej 22 marca 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie, ul. Kościuszki 41 w godz. 9.00 – 15.00.

Zgłoszenia laureatów etapu gminnego należy dostarczyć do Sekretariatu Młodzieżowego Domu Kultury do 17 marca 2022 r. oraz dodatkowo wysłać w formie skanów na adres e-mail: sekreatariat@mdkpruszkow.pl

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajduję się w poniżej załączonych dokumentach do pobrania: