Taniec

Balet

Zajęcia skierowane są do dzieci od 3 roku życia, które pragną poznać podstawy tańca klasycznego. Najmłodszym przybliżamy taniec i technikę poprzez zabawę. Dzięki temu dzieci mogą wyzbyć się nieśmiałości i być bardziej pewne siebie.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Czas trwania zajęć 45 min.

Zajęcia taneczne (rytmika połączona z tańcami ludowymi)

Zajęcia skierowane są do dzieci od 3 roku życia.  Wspomagają ogólny rozwój dziecka oraz wpływają pozytywnie na pamięć, szczególnie na pamięć ruchową kształtowaną przez powtarzanie sekwencji kroków i figur tanecznych.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Czas trwania zajęć 45 min.

Pałacynki

Zajęcia skierowane są do dzieci od 6 roku życia. Zespół Pałacynki istnieje 7 lat. Celem zajęć jest rozbudzenie w dzieciach miłości do tańca i muzyki, a także  wzmacnianie i kształtowanie sprawności ruchowej. Wielu absolwentów zajęć osiąga sukcesy taneczne na krajowych i międzynarodowych scenach, również wiąże z tańcem swoją przyszłość zawodową.

 W swoim dorobku artystycznym Pałacynki mają suity baletowe, ludowe, taniec nowoczesny, musicale, występy cyrkowe i akrobatyczne. Najbardziej lubią występować przed swoimi rodzicami i przyjaciółmi, więc wciągu roku przygotowują około 4 pokazów. Supportem dla PAŁACYNEK jest młodsza grupa taneczna, która jako pierwsza wystąpi przed państwem, a od września zasili szeregi Zespołu.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

Czas trwania zajęć 45 min.